Welkom Gast

Judoclub Helden gaat loten verkopen voor de Grote Clubactie

Geschreven door Tom van Sundert op .

Steunons banner 336x280

Zaterdag 18 september start de Landelijke verkoop van loten voor de Grote Clubactie. Ook wij doen mee en willen natuurlijk zoveel mogelijk loten verkopen. Dit jaar zetten we ons in voor een optimalisatie van onze trainingsfaciliteiten. een lot kost 3 euro, waar maar liefst 80% direct naar onze club gaat!!

Onze leden zullen via het verkoopboekje loten gaan verkopen. Dit jaar is het verkoopboekje uitgebreid met een extra optie. Kopers kunnen ook digitaal loten kopen.  Dit kan door de QR code aan de voorzijde van het verkoopboekje te scannen of onderstaande link te openen.

https://lot.clubactie.nl/lot/judoclub-helden/449507
GetQrCodeForSeller

We gaan er met z'n allen voor en hopen onze doelen met de steun van familie, vrienden en mensen die Judoclub Helden een warm hart toedragen te bereiken.