Welkom Gast

Toernooi Amby

Geschreven door Frans Manders op .

Op zondag 5 januari nam Judoclub Helden deel aan het toernooi georganiseerd door JC Amby. Onze club ging goed van start en wist veel eremetaal mee naar huis te nemen. Brent Schuijers was in fantastische vorm en won al zijn partijen. Hij wisselde rechtse en linkse technieken af, waardoor zijn tegenstanders door de bomen het bos niet meer zagen. Darrell van Dijk wist eveneens een eerste plaats af te dwingen. Slechts 1 tegenstander durfde het tegen hem op te nemen. De tegenstander werd 2 keer met ippon verslagen. De volgende judoka’s wisten eveneens de hoogste trede van het podium te bereiken: Diego Coopmans, Kevin Janssen, Suus Horvath, Noa Janssen, Sander Peeters, Mark van Dijk en Sjoerd Horvath. De volgende judoka’s bereikte een knappe tweede plaats: Juul Smets, Eefje Moors, Dali Lucker, Janine Janssen, Artoer Makartjan, Jarno Hoenson, Joris Moors en Kyell Feller. De volgende judoka’s wisten als derde te eindigen: Owen van Dijk, Luna Lucker, Joyce Peeters, Bram Timmermans, Barbara en Hannah Konings en Umberto Coopmans.

 • logoBZ
 • logoNus
 • logoHela
 • logoGhiel
 • logoGreen
 • Logo 6
 • LogoSpiergel
 • Logo 7
 • Logo 8
 • Logo 9
 • logoJCH
 • LogoELBO

 • LogoJumbo