Welkom Gast

Team Cup Deventer 2015

Geschreven door Frans Manders op .

Op zondag 15 november heeft Judoclub Helden deelgenomen aan de Teamcup in Deventer. Judoclub Helden heeft deelgenomen met een meisjesteam tot 12 jaar en tot 15 jaar en een jongensteam tot 15 jaar. De dames tot 15 jaar gingen van start en wisten de eerste partij direct goed te starten. Dit resulteerde in een knappe winst partij tegen Judosport Oost. Vervolgens knokten onze dames nog voor wat ze waard waren, maar wisten helaas niet te winnen van Nijmegen en Bijsterbosch. Daarna was het de beurt aan ons jongensteam tot 15 jaar. Zij wisten de eerste partij knap te winnen van de regerend Nederlands kampioen met 5-2. Bushi Arnhem was vervolgens helaas nog een maatje te groot voor onze jongens. Voor de strijd om het brons wisten onze jongens wederom af te rekenen met Nijmegen en was het brons binnen. De meisjes tot 12 jaar zorgde voor de meeste spanning. In een poule met Nijmegen en Arnhem moeste onze meisjes bij de eerste twee eindigen om door te gaan naar de volgende ronde. De eerste partij werd nipt verloren van Nijmegen, waarna dus winst op Arnhem noodzakelijk was. Gelukkig hielden onze meisjes het hoofd koel en wonnen ze met 4-1 van Arnhem. Vervolgens was ons team in de halve finale te sterk voor Shogonai. De finale was bereikt. In deze finale mochten onze dames het wederom opnemen tegen de meisjes van Nijmegen. Helaas waren deze meisjes ons wederom te sterk af. Alle teams hebben een zeer knappe podium plaats behaald en het maximale eruit gehaald. Als club zijn we hier uiteraard ontzettend trots op. De kreet van de dag voor onze meisjes tot 12 jaar: GEITENPOWER!