Welkom Gast

Noa Janssen derde op NK-15

Geschreven door Frans Manders op .

Op 11 maart deden 11 geplaatste judoka’s van JC Helden mee aan de Nederlandse kampioenschappen tot 15 jaar in Tilburg. Op dit toernooi doen per categorie alleen de 28 beste judoka's van het land mee. Noa Janssen behaalde op dit toernooi een fantastische bronzen medaille! Na de Limburgse titel (haar 9e al!) begon ze ook in Tilburg voortvarend. Met overtuigend en technisch mooi judo kwam ze overtuigend in de halve finale. Deze ging na een spannende wedstrijd net verloren tegen de latere kampioen. De partij voor brons ging vervolgens overtuigend naar Noa. Met een mooie linkse schouderworp scoorde ze een wazari. In het vervolg van de partij zat ze nog een paar keer dicht tegen een score aan en kwam ook niet meer in de problemen. Brons en een geweldige prestatie!
Kevin Janssen judode ook een goed toernooi en wist twee partijen te winnen. Zijn laatste wedstrijd verloor hij helaas discutabel. Brent Schuijers, Aron Theunissen en Guus Timmermans wonnen ieder knap een partij. Dali Lucker, Eefje Moors, Barbara Konings, Joris Fransen, Owen van Dijk en Daan Smits gaven alles wat ze hadden, maar konden helaas geen potten breken op het nationaal kampioenschap. Trots om met onze club met zoveel judoka's vertegenwoordigd te zijn!

 • logoBZ
 • logoNus
 • logoHela
 • logoJCH
 • logoGhiel
 • logoGreen
 • Logo 6
 • LogoSpiergel
 • LogoMeatshop
 • Logo 7
 • Logo 8
 • Logo 9
 • logoJCH
 • LogoELBO

 • LogoJumbo