Welkom Gast

Mark van Dijk Nederlands kampioen judo.

Geschreven door Frans Manders op .

Op 8 april heeft Judoclub Helden met 6 judoka's deelgenomen aan het NK tot 18 jaar in Leek. Voor de eerste keer in de geschiedenis van Judoclub Helden wist een judoka van onze club dit kampioenschap op zijn naam te schrijven. Mark van Dijk judode formidabel. De focus en fitheid was ongekend. Hij wist 4 van zijn 5 partijen te beslissen met ippon (vol punt) en kreeg uiteindelijk geen enkel tegen- of strafpunt op het gehele toernooi. De klasbak werd dan ook dik en dik verdiend Nederlands Kampioen in de klasse tot 73 kilogram en wist hierdoor tevens zijn zwarte band te behalen. Umberto Coopmans wist knap 1 partij te winnen in een zware poule. Janine Janssen wist zelfs als eerst jaar twee partijen overtuigend te winnen. Cas Janssen, Joris Moors en Hannah Konings wisten helaas geen partij winnend af te sluiten.