Welkom Gast

BCSS toernooi Susteren 2017

Geschreven door Frans Manders op .

Op 24 september deed JC Helden mee aan het toernooi in Susteren. De jongste talentjes gaven het goede voorbeeld met maar liefst 8x goud! De rest van de club volgde hun voorbeeld waardoor onze club zowel 's morgens als 's middags het clubklassement won!
Goud was er voor Dennis Nowakowski, Sten Luijten, Luuk van den Berg, Frits Hermans, Vian van Dril, Daisy van Os, Finn Tillemans, Minke Boonen, Noa Janssen, Eefje Moors, Guus en Daan Smits, Kevin Janssen, Aron Theunissen en Lenn Dirckx. Zilver was er voor Ralf Relou, Sen Boonen, Ryan Dielissen, Toon van Ravenstein, Marlouk Colbers, Isis van Dril, Dali Lucker, Rens Legué, Niels van den Berg, Lucas Colbers, Bram Timmermans en Owen van Dijk. Brons was er voor Charlotte Krekels, Kep Verkoeijen, Willem Zelen, Milou Verlaek, Lindsay van Os, Siem Lacroix, Joris Fransen, Brent Schuijers en Guus Timmermans. Justin en Daniël Thijssen, Levi Lijssen, Daan Fila. Meike Timmermans viel helaas net buiten de prijzen. Allemaal goed gedaan, mooi toernooi!