Welkom Gast

LK Jeugd 2018

Geschreven door Frans Manders op .

Op zondag 2 december deed Judoclub Helden met 25 judoka's mee aan het Limburgs kampioenschap onder 12 jaar. Daisy van Os werd kampioen door maar liefst 7 keer te winnen! Ook Myron Engels werd kampioen in haar klasse en judode een paar mooie partijen. Marlouk Colbers pakte een mooie zilveren medaille ondanks een voetblessure. Ook Vian van Dril pakte het zilver met 3 keer winst en 1 keer verlies. Bo van den Brand, Lieke Verstappen, Romy Zeegers, Fleur van Sundert pakten een mooie bronzen medaille.
Daarna was het de beurt aan de jongens -8 en -10 jaar. Deze generatie liet zien over veel talent te beschikken. Onze kleine grote man Jona Holthuijsen (op de foto) knokte super en kroonde zich tot Limburgs kampioen door al zijn potten te winnen. Ook Djow Joris werd overtuigend kampioen. Frits Hermans verloor zijn eerste wedstrijd in de poule, maar herpakte zich en won daarna 6 keer op rij en pakte met een spetterende ippon het goud in zijn poule. In dezelfde poule won Luuk van den Berg 6 keer, waarna hij de halve finale verloor van Frits. Brons voor Luuk dus, ook een mooie plak! Ook Ralf Relou judode super en won 5 keer. Alleen de halve finale verloor hij, waardoor hij ook brons pakte. Dennis Nowakowski werd kampioen door alles met mooie technieken te winnen, erg knap! Daarnaast pakten Sten Luijten en Neo van de Laar het zilver en Kep Verkoeijen het brons. Yannick Verheijen won maar liefst 5 keer in een zeer zware poule, maar miste helaas op een haar na het podium. Tot slot was het de beurt aan de oudere jeugd. Niels van den Berg wist erg mooi 5 partijen te winnen. De halve finale wist hij helaas niet te winnen, het brons was daarmee binnen. Ontzettend knap van onze Niels! Een lange maar mooie dag voor onze club! De rest van de judoka's judode goed, maar wisten helaas niet het podium te bereiken.