Welkom Gast

Noa Janssen wint zilver op de Dutch OPen 2019

Geschreven door Frans Manders op .

Op zaterdag 12 en zondag 13 januari heeft Judoclub Helden deelgenomen aan de Dutch Open Judo in Eindhoven. Hét zwaarste toernooi van Nederland in de leeftijdsklasse tot 15, 18 en 21 jaar. Noa Janssen wist ontzettend knap een zilveren medaille te winnen!! Noa wist haar eerste 2 partijen te winnen met een goede sankaku. Haar derde partij won ze van de regerend Nederlands kampioen met een mooie schouderworp. De finale ging helaas nipt verloren. Noa stond voor met een wazari, maar kreeg op de allerlaatste seconde haar laatste shido. Noa weet als 2e van onze club een podiumplek te pakken op dit pittige toernooi, fantastisch! Aron Theunissen, Owen van Dijk, Isis van Dril en Lucas Colbers wisten alle 4 knap een partij op hun naam te schrijven. De andere judoka's, deden goed hun best, maar wisten helaas geen partij te winnen.