Welkom Gast

Internationaal Residentie Judo Toernooi Den Haag

Geschreven door Frans Manders op .

Op zaterdag 9 en zondag 10 november heeft Judoclub Helden deelgenomen aan een van de grootste toernooien van Nederland, het Internationaal Residentie Judo Toernooi in Den Haag.
Marlouk Colbers judode haar eerste twee potten sterk en won op overtuigende wijze. Helaas verloor zij de twee wedstrijden hierna en werd daarmee vijfde. Bart Cuppens was helaas niet in topvorm en eindigde ook als vijfde. Jammer, want na een winst partij tegen een ex-WK-deelnemer was hij de favoriet. Barbara Konings begon haar toernooi goed met overtuigend judo. Helaas ging uiteindelijk de halve finale en de wedstrijd voor brons verloren en werd zij daarmee vijfde. Noa Janssen mocht het vaakst de tatami betreden, zij wist maar liefst vijfmaal met ippon te winnen en werd daarmee derde. Tim Cuppens judode erg goed, met mooie scores veroverde hij een mooie bronzen medaille. Rick Manders sloot de eerste dag briljant af met viermaal winst op vol punt. Hij werd overtuigend eerste! Vian van Dril, Lindsay van Os, Ryan Dielissen, Mika Tillemans, Isis van Dril, Bo van den Brand, Lucas Colbers, Kevin Janssen, Brent Schuijers, Eefje Moors en Diego Coopmans wisten helaas geen podium te behalen. Het niveau van onze jeugd was goed, maar het niveau van het toernooi en dus het deelnemersveld, lag deze keer net iets hoger....