Welkom Gast

BOG toernooi 2019

Geschreven door Frans Manders op .

Op zondag 8 december heeft Judoclub Helden met meer dan 40 judoka's deelgenomen aan het toernooi in Oud Geleen. Altijd een leuk toernooi! Gezien het aantal deelnemers is het niet mogelijk iedereen afzonderlijk te benoemen. De worp van de dag ging naar Frits Hermans. Zijn staande linkse schouderworp zorgde voor een groot applaus, ook buiten onze club. Supertoffe ippon! Frits werd dan ook eerste in zijn poule. De dag werd afgesloten door een van de jongste deelnemers Reff Joris. Reff was weer erg lekker op dreef en won al zijn wedstrijden met ippon, een trotse Reff op het podium! Vian van Dril, Line Bos, Aron Theunissen, Meggy Hermans, Fleur van Sundert, Marlouk Colbers en Joris Verstappen werden ook eerste. Romy Zegers was vandaag weer op dreef. Zij verloor nipt de finale en werd daarmee tweede. Ryan Dielissen sloot zijn periode in de klasse tot 12 jaar goed af. Hij won tweemaal overtuigend met ippon en werd daarmee tweede in zijn poule. Luna Lucker, Djow Joris, Bart Verstappen, Jarno Hoenson, Diego Coopmans en Sanne van Sundert werden ook allemaal knap tweede. Ralf Relou is de laatste tijd ook erg goed bezig. Hij is weliswaar eerstejaars in de klasse tot 12 jaar, maar bijt toch goed van zich af. Ook vandaag werd hij weer derde. Lucas Colbers mocht maar liefst vijfmaal de mat betreden in een poule met afvalsysteem! Een flinke poule met veel bekende namen. Lucas wist maar liefst viermaal met ippon te winnen en werd daarmee derde, superknap! Lieke Verstappen, Jona Holthuijsen, Luuk van den Berg, Minke, Boonen, Lenn Dirckx en Bo van den Brand werden eveneens derde. De andere judoka's deden goed hun best, maar bereikten helaas niet het podium. Vooral onze Dojo-assistenten Quinn Janssen, Guus Manders en Luna Lucker, super bedankt voor de hulp! Het lijkt van zelfsprekend dat er iemand naast de mat staat, maar dit blijft altijd een uitdaging. Top dat de jeugd de club daarin ondersteund!!!